Vstupenky

Pokladna ve Veletržním paláci má otevřeno:
úterý – čtvrtek od 16.00 do 19.00
a vždy hodinu před začátkem představení a během něho

Vstupenky v předprodejní síti GoOut na www.goout.net nebo na pokladně divadla, která má otevřeno od úterý do čtvrtka od 16.00 do 19.00 a dále vždy hodinu před představením a během něho. 

Běžné vstupné 300 Kč, pro studenty, seniory a ZTP 200 Kč.

Pro studenty DAMU, JAMU, divadelní vědy FF UK, FF MU a FF UPOL, kulturní dramaturgie SUO, UMPRUM, AVU a uměleckých konzervatoří je po předložení studentského potvrzení cena lístku 50 Kč. Vstupenky lze koupit pouze na pokladně divadla. Rezervace je možná na e-mailu [email protected]

Vstupné na premiéry je 350 Kč, pro studenty, seniory a ZTP 250 Kč.

Přijímáme platební karty.

Při rezervaci přes GoOut sledujte expiraci objednávky. 

Po začátku představení není dovolen vstup do hlediště.
Zákaz pořizování audiovizuálních záznamů.
Vstup se psy a jinými mazlíčky je do našeho divadla zakázán. Nelze je po dobu představení ponechávat ani v našem foyer. Individuální domluva není možná.

Změna programu vyhrazena.

Dárkové poukázky

Na pokladně Studia Hrdinů vám nabízíme dárkové poukázky na dva libovolné vstupy do divadla. Platí na produkce Studia Hrdinů, nikoli na hostující akce. Poukázku je možné zaslat poštou a její cena je 600 Kč.

 

Permanentka na rok 2023

Opět nabízíme i permanentky na 10 vstupů dle vlastního výběru na produkce Studia Hrdinů (neplatí na hostující akce). Permanentka je platná od ledna do prosince 2023. Jakým způsobem vstupy vyčerpáte, je na vás. Můžete chodit sami, s doprovodem, ale i vzít partu přátel využít najednou např. pět vstupů.

Cena permanentky je pro dospělého 2 500 Kč a pro studenta/seniora 1 500 Kč. Zakoupit ji můžete na naší pokladně, lze ji poslat i poštou.

 

Sleva 20% pro předplatitele Art & Antiques a Deníku N

S předplatným těchto dvou periodik získáte i slevový kód do Studia Hrdinů.

Solidární vouchery Místní místním

Patříme do sítě solidarních podniků. Na pokladně divadla tak můžete zakoupit a nechat zavěšený voucher pro člověka, který si sám vstupenku do divadla nemůže dovolit. Tyto zavěšené vouchery pak společně s organizací Místní místním distribujeme mezi sociální služby.