Vstupenky

Pokladna ve Veletržním paláci má otevřeno:
úterý – čtvrtek od 16.00 do 19.00
a vždy hodinu před začátkem představení
Vstupenky v předprodejní síti GoOut na www.goout.net nebo na pokladně divadla, která má otevřeno od úterý do čtvrtka od 16.00 do 19.00 a dále vždy hodinu před představením. 

Běžné vstupné 300 Kč, pro studenty, seniory a ZTP 200 Kč.

Po předložení průkazu, pro studenty DAMU, JAMU, divadelní vědy FF UK, FF MU a FF UPOL, kulturní dramaturgie SUO, UMPRUM, AVU a uměleckých konzervatoří je po předložení studentského potvrzení cena lístku 50 Kč.

Vstupné na premiéry je 350 Kč, pro studenty, seniory a ZTP 250 Kč.

Přijímáme platební karty.

Při rezervaci přes GoOut sledujte expiraci objednávky. 

Po začátku představení není dovolen vstup do hlediště.
Zákaz pořizování audiovizuálních záznamů.
Vstup se psy a jinými mazlíčky je do našeho divadla zakázán. Nelze je po dobu představení ponechávat ani v našem foyer. Individuální domluva není možná.

Změna programu vyhrazena.

Dárkové poukázky

Na pokladně Studia Hrdinů vám nabízíme dárkové poukázky na dva libovolné vstupy do divadla. Poukázku je možné zaslat poštou a její cena je 600 Kč.

 

Sleva 50% na vstup do stálých expozic Národní galerie ve Veletržním paláci a naopak

V rámci naší spolupráce s Národní galerií v Praze vám nyní můžeme nabídnout lákavou slevovou nabídku. Se vstupenkou na představení Studia Hrdinů totiž získáte slevu 50% na vstup do stálých expozic Národní galerie ve Veletržním paláci a naopak, se vstupenkou z Národní galerie, získáte slevu 50% na představení Studia Hrdinů. Vstupenky s touto slevou si nelze rezervovat on-line, můžete si je koupit na pokladnách Národní galerie respektive Studia Hrdinů po předložení vstupenky z druhé z institucí.