Vstupenky

Vstupenky v předprodejní síti GoOut na www.goout.net nebo v kavárně U Hrdinů na adrese Dukelských hrdinů 26, tedy naproti Veletržnímu paláci. Kavárna má otevřeno od pondělí do soboty od 16.00 do 2.00 a v neděli od 16.00 do 24.00. Předprodej vstupenek probíhá také ve Freshlabels – Panská 9, Praha 1.
//

Běžné vstupné 300 Kč, pro studenty, seniory a ZTP 200 Kč.

Po předložení průkazu, pro studenty DAMU, JAMU, divadelní vědy FF UK, FF MU a FF UPOL, kulturní dramaturgie SUO, UMPRUM, AVU a uměleckých konzervatoří je po předložení studentského potvrzení cena lístku 50 Kč.

Vstupné na premiéry je 350 Kč, pro studenty, seniory a ZTP 250 Kč.

Platební karty pro platbu přijímáme pouze v kavárně U Hrdinů.

Při rezervaci přes GoOut sledujte expiraci objednávky. 

Po začátku představení není dovolen vstup do hlediště.
Zákaz pořizování audiovizuálních záznamů.
Vstup se psy a jinými mazlíčky je do našeho divadla zakázán. Nelze je po dobu představení ponechávat ani v našem foyer. Individuální domluva není možná.

Změna programu vyhrazena.

Permanentky

Můžete si zakoupit permanentky v hodnotě 2 500,- nebo 1 500,- (studenti, senioři a ZTP).
Permanentka je platná od měsíce zakoupení po dobu jednoho kalendářního roku a lze ji uplatnit na 10 představení.
Info: [email protected]
permanentka_dospeli_2016_17-2permanentka_student_2016_17

Dárkové poukázky

Na pokladně Studia Hrdinů i v kavárně U Hrdinů vám nabízíme dárkové poukázky na dva libovolné vstupy do divadla. Poukázku je možné zaslat poštou a její cena je 600 Kč.

poukazka_2_vstupenky

Sleva 50% na vstup do stálých expozic Národní galerie ve Veletržním paláci a naopak

V rámci naší spolupráce s Národní galerií v Praze vám nyní můžeme nabídnout lákavou slevovou nabídku. Se vstupenkou na představení Studia Hrdinů totiž získáte slevu 50% na vstup do stálých expozic Národní galerie ve Veletržním paláci a naopak, se vstupenkou z Národní galerie, získáte slevu 50% na představení Studia Hrdinů. Vstupenky s touto slevou si nelze rezervovat on-line, můžete si je koupit na pokladnách Národní galerie respektive Studia Hrdinů po předložení vstupenky z druhé z institucí.
SH_NG_vymena_50_vstupenky