MerchandiseOd Studia Hrdinů si můžete zakoupit trička, tílka, šaty, tašky, plátěné batůžky, sešity, origami sady, svačinový ubrousek, placky nebo roušku. Dále nabízíme tituly z naší publikační řady – to vše na pokladně Studia Hrdinů.


Trička s logem Studia Hrdinů jsou v dámských i pánských velikostech S/M/L. Trička s motivem k představení: Zpráva pro Akademii jsou k dispozici pouze v dámském provedení a ve velikostech S-L; trička s motivem k představení Pár vzkazů veškerenstvu jsou k dispozici pouze v pánském provedení a ve velikostech S-L. Dámská a pánská trička s nápisem Zdání klame jsou k dispozici v černém provedení (dámská ve velikostech S až XL; pánská ve velikostech S až XL). Dámská tílka a unisex trička v šedé barvě s nápisem My poslední sen máme k dispozici k představení Pig Boy 1986-2358  (velikosti XS až XL).

Tiskneme na trika značky Stanley/Stella, což je belgická etická fair-trade značka, která vyznává hodnoty odpovědné výroby a udržitelných materiálů.

Limitovanou kolekci šatů a trik k představení Zlatý řez jsme připravili s českou módní značkou REGINA DESIGN.

Pro aktuální dostupnost pište na: [email protected].

Nabízíme tašky s citáty z inscenací: Skugga Baldur („Liščí hlava.”) – poslední kus, Oči v sloup („Počátky a konce jsou utopené ve tmě.“) a Kacířské eseje („Ich bin dein labyrinth.“). Batůžek s motivem inscenace Pan Theodor Mundstock v barevném provedení.

Sešity prošívané ve hřbetě / čistá i linkovaná verze / z produkce VOALA s motivem Říše zvířat.

Svačinový ubrousek od Beáty Spáčilové z Brno šije. Bio kvalita v černobílém designu Studia Hrdinů.

Roušky z recyklovaného textilu pro nás šije Rackova.up.

Ceny:
tričko / tílko 300,-
tričko Zlatý řez 650,-
taška 220,-
taška Skugga Baldur 150,- (poslední kus)
batůžek 220,-
sešit 50,-
origami sada 20,- (Ondřej Cibulka)
placka velká 30,-
placka malá 15,-
svačinový ubrousek 120,-
rouška 70,-
šaty 1100,-

 

foto