MerchandiseOd Studia Hrdinů si můžete zakoupit trička, tílka, šaty, tašky, sešity, svačinový ubrousek nebo placky. Dále nabízíme tituly z naší publikační řady – to vše na pokladně Studia Hrdinů.


Trička s logem Studia Hrdinů jsou v dámských i pánských velikostech S/M/L. Dámská tílka a unisex trička v šedé barvě s nápisem „My poslední sen“ máme k dispozici k představení Pig Boy 1986-2358  (velikosti XS až XL). Šedá trika se smrtihlavem, kterého pro inscenaci Stařena kreslil Igor Korpaczewski, máme s dlouhým rukávem v dámském (S/M/L) i pánském provedení (S/M/L) a s krátkým rukávem (dámské L a pánské M).

Tiskneme na trika značky Stanley/Stella, což je belgická etická fair-trade značka, která vyznává hodnoty odpovědné výroby a udržitelných materiálů.

Nabízíme tašky s citáty z inscenací:  Oči v sloup („Počátky a konce jsou utopené ve tmě.“) a Kacířské eseje („Ich bin dein Labyrinth.“).

Limitovanou edici šatů pro nás ušila REGINA DESIGN. Šaty v černé barvě s cedulkou s logem Studia Hrdinů máme ve velikostech M a L, jsou velice pohodlné, minimalistického designu a mají praktické kapsy.

Sešity prošívané ve hřbetě k představení Měsíční kámen ze studia Upupaepop a Centra grafických papírů.

Kšiltovky Ariel v šedém a černém provedení k představení Manželka publikovaného básníka.

K představení Fatamorgana máme černé ponožky s bílou výšivkou FATAMORGANA.

Nově nabízíme upcyklovaná pouzdra z látek ze scénografií zderniérovaných inscenací nebo zbytků látek současných inscenací. Můžete tak mít pouzdro, které je ušito z látky ze sochy Zlatého řezu a s podšívkou z O slavnosti a hostech. Nebo pouzdro vyrobené ze zbytků opony z Fatamorgany. Upcyklovaná pouzdra pro nás šije rackova.up.

K dispozici je také ještě poslední svačinový ubrousek od Beáty Spáčilové z Brno šije. Bio kvalita v černobílém designu Studia Hrdinů.

 

Pro aktuální dostupnost pište na: [email protected].

Ceny:
triko s logem Studia Hrdinů 330,-
triko / tílko „My poslední sen“ 300,-
triko se smrtihlavem (Stařena) 400,-
taška Kacířské eseje / Oči v sloup  220,-
taška „norma“ 170,-
šaty od REGINA DESIGN 1150,-
kšiltovka Ariel 400,-
sešit Měsíční kámen 200,-
ponožky Fatamorgana 140,-
upcyklované pouzdro 170,-
placka 10,-
svačinový ubrousek 100,- / poslední kus

 

foto