Náhled do březnového newsletteru

Vážení diváci,

hlásíme se vám s aktuálním programem a děním ve Studiu Hrdinů.

Z březnových akcí bychom vám rádi přiblížili hlavně tyto tři:

  • vernisáž Jaroslava Holého v kavárně U Hrdinů
  • premiéru hry Thomase Bernharda Zdání klame
  • poslední tři reprízy Skugga Baldur v sezóně

Ve středu 6. března se v kavárně U Hrdinů uskuteční vernisáž obrazů Jaroslava Holého s názvem Boj písmen o slovo. Vernisáž začíná v 18.00, kurátorem výstavy je Michal Pěchouček.

V druhé polovině měsíce vyvrocholí zkoušení v Čechách dříve neuvedené hry Thomase Bernharda Zdání klame v režii Jana Horáka a Michala Pěchoučka. Ve Studiu Hrdinů interpretace hry rakouského dramatika záměrně obchází předepsaný dialog stárnoucích bratrů – žongléra a herce. Divák se tu setkává s postavami výrazně mladšího věku – jedna je reálná a reprezentuje svět činohry, druhá symbolická a přichází ze světa fyzického divadla. Premiéra 24. března je již vyprodaná, ale stále máte možnost zakoupit vstupenky na nejbližší reprízy: 25. března a 2. a 15. dubna.

V neposlední řadě bychom vás v březnovém programu rádi upozornili na dvě reprízy představení Skugga Baldur, které uvedeme v této sezóně už pouze ve třech reprízách: 28. a 29.3. a 17.4.. Dubnová repríza bude jubilejní 50. a pří této příležitosti chystáme i zajímavý doprovodný program, o kterém vás budeme informovat blíže v dubnovém newsletteru.