Ceny Jindřicha Chalupeckého a FAMUFEST ve Studiu Hrdinů; uzavřená pokladna od 22.-27. 11. 2016

Studio Hrdinů ze svého repertoáru nabídne tento týden jen inscenaci Krev Wälsungů, a to v neděli 27. listopadu od 20.00 hodin. Po zbytek týdne budeme totiž hostit dvě významné kulturní akce. V úterý 22. listopadu se v prostorách Studia Hrdinů budou předávat Ceny Jindřicha Chalupeckého 2016. Slavností ceremoniál bude od 21.05 hodin přenášet živě Česká televize na programu ČTArt. Uzavření sálu bude ve 20.30 a na místa, která neobsadí pozvaní, budou vpuštěni zdarma i lidé bez vstupenky.

Od 23.-26. listopadu bude Studio Hrdinů patřit FAMUFESTu. Kromě slavnostního zahájení festivalu a bloků projekcí se ve Studiu Hrdinů budou konat i after-party. FAMUFEST se dále koná v Bio Oko, Café Jedna a na dalších místech.

Vzhledem k tomuto programu bude od úterý 22. listopadu do neděle 27. listopadu 19:00 UZAVŘENA pokladna Studia Hrdinů. Pro nákup či rezervaci vstupenek využijte on-line předprodej www.goout.net, k přímé koupi vstupenek obchod Freshlabels v Panské ulici na Praze 1. Jsme vám též k dispozici na emailu [email protected]. Děkujeme za pochopení.