Workshop/konkurz s Pawlem Sakowiczem

SCROLL DOWN FOR ENGLISH

Studio Hrdinů vypisuje dvoudenní workshop s Pawlem Sakowiczem. Workshop bude konkurzem na skupinové představení, které se ve Studiu Hrdinů připravuje na jaře 2023 (zkoušení duben, květen, začátek června). Hledáme charismatické performery různého věku a  různých talentů. Zajímá nás jak schopnost přednesu textu, tak schopnosti pohybové a muzkální.

Termín konání: 30. dubna a 1. května v čase 10.00 – 16.00
Místo: Studio Hrdinů, Dukelských hrdinů 47 – Veletržní palác, Praha 7

Přihlaste se na workshop do 15. dubna na emailu [email protected], kam zašlete své CV v angličtině a odkazy na případné záznamy představení, showreely atd..

Účast na workshopu je honorována a účast na něm je možná pouze oproti pozvánce. Pozvánky rozešleme nejpozději 22. dubna. Workshop bude probíhat v angličtině.

Pawel Sakowicz – choreograf a tanečník žijící ve Varšavě. Hlavními tématy jeho tvorby jsou dějiny tance uchopení kulturní identity zkrze choreografii. Pawlovy práce zahrnují díla: TOTAL, Jumpcore (uvedeno v SH na festivalu Norma 2021), Thriller, Masakra, Drama a zvuková instalace Vortex. Jeho práce byly opakovaně prezentovány na Polské taneční platformě, na festivalu Božksá komeide v Krakově, na La Biennale de danse ve Val-de-Marne, Muzeum Susch, NYU Skirball či na CAC New Orleans.
www.pawelsakowicz.com

******

Studio Hrdinu announces a two-day dance workshop led by Pawel Sakowicz. At the same time, it will be an audition for a group piece that will premiere in Prague in late Spring 2023 (rehearsal period April, May, early June). We are looking for charismatic performers of different ages and backgrounds with strong performative skills (also in delivering text and singing).

Date: April 30th and May 1st, 10.00-16.00
Location: Studio Hrdinů, Dukelských hrdinů 47 – Veletržní palác, Praha 7 – 170 00

To apply, please send your applications to [email protected] until April 15th. Your application should contain a CV in English and links to a performance showreel and/or recordings of your works.

Participation in the audition workshop is salaried and it’s only possible by invitation. Invitations will be sent by April 22nd the latest. The workshop will be led in English.

Pawel Sakowicz – choreographer and dancer based in Warsaw. His main artistic interests are the history of dance and the issues of cultural appropriation in choreography. Pawel’s works include: TOTAL, Jumpcore, Thriller, Masakra, Drama and a sound installation Vortex. They have been presented in three editions of the Polish Dance Platform, at the Divine Comedy Festival in Krakow, La Biennale de danse du Val-de-Marne, Norma Festival, Muzeum Susch, NYU Skirball and CAC New Orleans amongst others.
pawelsakowicz.com